Klimatyzatory i Pompy ciepła Toshiba
Kategoria: Katalogi i informacje o produktach Toshiba
 

Katalog Toshiba klimatyzacja – ułatwiamy życie rzeczami potrzebnymi ludziom

Marka Toshiba to czołowy producent produktów potrzebnych ludziom do codziennego funkcjonowania, a którego historia sięga roku 1875. Każdy, kto ceni sobie komfort oraz kompleksowe funkcjonowanie, ten z pewnością już wcześniej poznał produkty Toshiba. Klimatyzacja z dostępnego katalogu to jedna z propozycji oparta na najlepszych, innowacyjnych technologiach, cechujących się najwyższą jakością. Szeroka gama nowoczesnych produktów doskonale określa ofertę światowego producenta. Marka Toshiba swój pierwszy klimatyzator wyprodukowała w 1950 roku i od tego momentu każdy projekt odznacza się najwyższą klasą i solidnością. Pobierz katalog z klimatyzacją marki Toshiba, aby poznać produkty najwyższej generacji, które opierają się na coraz bardziej nowoczesnych technologiach, dostosowanych do wymagających sytuacji i potrzeb klientów.

Plików:
ESTIA OKADKA.png Toshiba Estia 2022 HOT

PobierzDodany
Wielkość
Pobrany
2022-05-27
693.31 KB
348
OKADKA CENIKA.png Klimatyzatory Toshiba 2022 HOT

PobierzDodany
Wielkość
Pobrany
2022-05-27
4.46 MB
800

Toshiba klimatyzacja pobierz katalog, aby poznać innowacyjne produkty użytkowe

Katalog - klimatyzacja Toshiba to ogólna prezentacja klimatyzatorów z systemami nowoczesnej technologii o różnorodnym zastosowaniu. Pośród oferowanych przez producenta modeli można znaleźć takie propozycje, jak:

  • klimatyzatory mieszkaniowe (inwerterowe, multi split czy ogrzewanie),
  • małe systemy komercyjne (jednostki zewnętrzne super digital inwerter lub digital inwerter, a także jednostki wewnętrzne),
  • klimatyzatory business (jednostki zewnętrzne i wewnętrzne VRF oraz systemy powietrzne),
  • sterowanie,
  • oprogramowanie,
  • akcesoria.

Urządzenia użytkowe do domu lub pomieszczeń biurowych to podstawa do zapewnienia wysokiego komfortu o każdej porze dnia i nocy, a także o każdej porze roku. Dobrze zaprojektowana klimatyzacja to klucz do sukcesu nie tylko dobrego samopoczucia, ale także zdrowia użytkowników. Elegancja w postaci nowoczesnego designu, cisza podczas funkcjonowania urządzenia, wysoka wydajność energetyczna i regularny dopływ czystego powietrza – to główne funkcjonalności oraz cechy systemów klimatyzacji marki Toshiba, które każdego roku zyskują rzesze miłośników nowoczesnego sprzętu użytkowego.

  • RozwiązaniaMIESZKANIOWE, KOMERCYJNE, BIZNESOWE
  • Elastyczność i trwałośćINSTALACJI I URZĄDZEŃ
  • Sprzedaż urządzeń601 821 128
  • Serwis i montaż601 554 477